Coder HTML, CSS3, JS, Vue

Atribuțiile

- dezvoltarea, testarea și susținerea proiectului pe Vue.js;

- dezvoltarea de module pentru proiecte existente.

- peste 2 ani de experiență în această funcție

Cerințe

- experiență cu JavaScript sau TypeScript;

- cunoștințe încrezătoare despre HTML, CSS și principiile de bază ale aspectului receptiv;

- înțelegerea principiilor de bază ale activității aplicațiilor web client-server;

- înțelegerea principiilor de bază ale proiectării orientate pe obiecte a programelor;

- experiența cu orice cadru Front-End va fi un plus;

- înțelegerea principiilor Flex-markup în CSS este binevenită;

- experiența cu alte limbaje de programare este binevenită;

- experiența în unitatea de scriere și testele funcționale este binevenită;

Termeni

- Proiecte interesante care motivează creșterea profesională;

- Plata la timp pentru munca efectuată;

- O echipă tânără și energică.

Doriți să vă angajați la noi la serviciu?
Atunci completați formularul

Apăsînd butonul “Trimite”, dvs afirmați că sunteți de accord cu Politica de confidențialitate
Solicitarea dvs. a fost trimisă cu succes. Sending error! Reload page or call us! Greşeală! Reîncărcați pagina și verificați dimensiunea fișierului atașat!